Milí hosté,

tušíme, že byste chtěli po tomto nelehkém období vyrazit ze svých domovů a strávit pár dní i v jiném prostředí. Máte dokonce i představu, jak by měl Váš výlet vypadat... společný čas s rodinou či přáteli, sportovní aktivity, atrakce pro děti, čistý horský vzduch.. prostě pohoda. Všechny Vaše plány vypadají přeci tak skvěle. Vnímáme Vaše obavy a rozumíme jim. Proto jsme pro Vás připravili přehled důležitých informací, které Vám pomůžou při rozhodování, zda rezervaci v našem hotelu dokončit.

Obchodní podmínky jsme pro Vás na následující období upravili tak, abyste mohli klidně spát.
Vytvořené rezervace pobytů na období 15. 4. 2020 - 30. 9. 2021 nebudou v případě uzavření hotelu z důvodu vládního nařízení podléhat storno poplatkům. Při zrušení rezervace Vám bude zálohová platba vrácena zpět. Případně také budete moci dle svého přání zvolit náhradní termín.

V případě, že by byl Váš příjezd narušen v souvislosti s COVID-19 (onemocněli byste nebo by Vám byla uložena karanténa), o svou zálohovou platbu se bát rozhodně nemusíte. Rádi Vám nabídneme náhradní termín dle našich dostupných možností. Více informací Vám kdykoliv sdělíme telefonicky nebo e-mailem.

Náš hotel je připraven na Vaši návštěvu více než kdykoliv předtím. Uděláme maximum pro to, abyste se u nás cítili pohodlně a v bezpečí. Budeme se na Vás těšit!

Podrobnější informace Vám rádi sdělíme telefonicky na čísle +420 602 785 999 nebo na adrese recepce@sporthoteldm.cz. K dispozici jsme denně v čase 8:00 - 22:00 hod.

Váš Sport hotel

rezervace novinky e-mailem facebook instagram