Milí hosté,

tušíme, že byste chtěli po tomto nelehkém období vyrazit ze svých domovů a strávit pár dní i v jiném prostředí. Máte dokonce i představu, jak by měl Váš výlet vypadat... společný čas s rodinou či přáteli, sportovní aktivity, atrakce pro děti, čistý horský vzduch.. prostě pohoda. Všechny Vaše plány vypadají přeci tak skvěle. Jen ten poslední krok k rezervaci Vám občas zhatí pochybnost o platbě zálohy za Váš pobyt. Vnímáme Vaše obavy a rozumíme jim. Proto jsme pro Vás připravili přehled důležitých informací, které Vám pomůžou při rozhodování, zda rezervaci v našem hotelu dokončit.

Obchodní podmínky jsme pro Vás na následující období upravili tak, abyste mohli klidně spát.
Vytvořené rezervace pobytů na období 20. 11. 2020 - 30. 3. 2021 nebudou v případě uzavření hotelu z důvodu vládního nařízení podléhat storno poplatkům. Při zrušení rezervace Vám bude zálohová platba vrácena zpět. Případně také budete moci dle svého přání zvolit náhradní termín.

Obchodní podmínky pro období zimní sezóny jsou také upraveny. V případě, že by byl Váš příjezd narušen v souvislosti s COVID-19, o svou zálohovou platbu se bát rozhodně nemusíte. Rádi Vám nabídneme náhradní termín. Více informací Vám rádi sdělíme telefonicky nebo e-mailem.

Náš hotel je připraven na Vaši návštěvu více než kdykoliv předtím. Uděláme maximum pro to, abyste se u nás cítili pohodlně a v bezpečí. Budeme se na Vás těšit!

Podrobnější informace Vám rádi sdělíme telefonicky na čísle +420 602 785 999 nebo na adrese recepce@sporthoteldm.cz. K dispozici jsme denně v čase 8:00 - 22:00 hod.

Váš Sport hotel

rezervace novinky e-mailem facebook instagram