Vážení zákazníci,

tušíme, že byste chtěli po uplynulém nelehkém období vyrazit ze svých domovů a strávit pár dní v jiném prostředí. Máte dokonce i představu, jak by měl Váš výlet vypadat... rodina, přátelé, kolo, procházka, drink u bazénu, dobré jídlo. Všechny Vaše plány vypadají přeci tak skvěle a lákavě. Jen ten poslední krok k rezervaci Vám občas zhatí pochybnost o platbě zálohy za Váš pobyt. Vnímáme Vaše obavy a rozumíme jim. Proto jsme pro Vás připravili přehled důležitých informací, které Vám pomůžou při rozhodování, zda rezervaci v našem hotelu dokončit.

Obchodní podmínky jsme pro Vás na následující období upravili tak, abyste mohli klidně spát.
Nově vytvořené rezervace pro jednotlivé pobyty na období 19. 5. - 19. 6. 2020 nebudou podléhat storno poplatkům. Při zrušení rezervace Vám bude zálohová platba vrácena zpět.

Obchodní podmínky pro období letních prázdnin jsou také upraveny. V případě, že by byl Váš příjezd narušen v souvislosti s COVID-19, o svou zálohovou platbu se bát rozhodně nemusíte. Bude Vám vrácena nazpět nebo po domluvě přesunuta na nově zvolený termín. Jiné důvody zrušení pobytu jsou také zohledněny. Více info na https://www.sporthoteldm.cz/obchodni-podminky.

Náš hotel je připraven na Vaši návštěvu více než kdykoliv předtím. Uděláme maximum pro to, abyste se u nás cítili pohodlně a v bezpečí. Budeme se na Vás těšit!

Podrobnější informace Vám rádi sdělíme telefonicky na čísle +420 602 785 999 nebo na adrese recepce@sporthoteldm.cz.

Váš Sport hotel

rezervace novinky e-mailem facebook google youtube