Užijte si Váš fitness pobyt u nás. V našem novém cvičebním sále a wellness!

Oživte své stereotypní cvičení a dopřejte si sportovní víkend s wellness procedurami na pomezí Orlických hor a Jeseníků.

Jste fitness centrum/ fitness instruktor? Jste sportovní klub? Jste skupina sportovně naladěných přátel? Jste člověk, který se chce pobavit a udělat něco pro své zdraví?

Chcete zlepšit svoji kondici nebo zhubnout? Chcete se pobavit se svými přáteli či utužit vztahy ve vaší firmě? Chcete aby váš sportovní tým měl výborné podmínky pro trénink a regenaraci?

SPORT Hotel DM Vám NOVĚ nabízí špičkové zázemí s cvičebním sálem o velikosti 150 m čtverečných. Také jsme pro Vás otevřeli nové wellness centrum a fitness zónu kde ideálně zregenerujete po vašem cvičebním programu.

Nabízíme:
- plně vybavený cvičební sál o ploše 150m² (závěsný systém TRX, Kettlebelly, Gymbally, Overbally, Medicimbally, fitness podložky, činky a mnohé další)
- vnitřní bazén 9 x 4 m
- finskkou saunu s ochlazovnou
- whirlpool
- masáže (klasické, sportovní, čokoládové, medové, parafínové zábaly)
- výbornou kuchyni z čerstvých surovin
- nutričně vyváženou stravu dle individuální domluvy
- moderně vybavené pokoje a apartmány
- půjčovnu kol a sportovního vybavení

Ubytování je možné v komfortních a útulných pokojích, které jsou rozděleny pro 1-4 osoby nebo ve 2-4 lůžkových apartmánech s vlastní vybavenou kuchyňkou.

Na vaši návštěvu se těší celý tým SPORT Hotelu DM!

Storno podmínky
Zrušení rezervace 30 dní před termínem příjezdu bez poplatku 29-15 dní před termínem příjezdu 30% ze zaplacené zálohy. 14-7 dní před termínem příjezdu 70% z celkové ceny pobytu. 7-1 den před termínem příjezdu 100% z celkové částky pobytu.
V případě dřívějšího odjezdu a zkrácení svého předem objednaného pobytu je účtován storno poplatek ve výši 100%.

Kontakt:
Helena Kelnarová
Obchodní oddělení
+420 725 044 930, +420 602 785 999
e-mail: recepce@sporthoteldm.czrezervace novinky e-mailem facebook google youtube