Správná cesta k silnému týmu!

K vytvoření fungujícího a příjemného pracovního prostředí přispívají mimopracovní akce stmelující tým a zlepšující komunikaci mezi jeho členy.
Tyto akce mohou mít mnoho podob a zdánlivě při nich o nic nejde – „pouze“ o spokojenost vašich lidí. Akce může být pojata čistě jako společná kvalitní zábava, nebo jako rozvojový program kombinující zážitky s jejich reflexí a propojením s reálnou praxí. Klíčové je společné nastavení očekávaných výstupů a připravení akce na míru, které vedou k požadovaným efektům.

Co získáte

  • Soudržný tým
  • Tým, který využívá a rozvíjí svůj potenciál
  • Motivovanější tým
  • Společné zážitky
  • Variantu zaměstnaneckého benefitu
  • a snad i tradici...

Na přání Vám připravíme program dle vašich požadavků.

Sportovní den - beach volejbal, tenis, malá kopaná, jóga, kondiční trénink, jumping, stolní tenis aj. Vše možno pod vedením profesionálních trenérů a lektorů. (pronájem sportovišť 1.000 Kč/den)
Turistika a atrakce - výstup na Králický Sněžník, rozhlednu Klepý, Slamník, Stezku v oblacích. Mamutí bobová dráha, adrenalin park, horské koloběžky, elektrokola (cca 500 Kč/osoba za jednotlivé aktivity - koloběžky, bobová dráha, kolo).
Zabíjačka - maso z kotle (jazyk, játra, srdce, maso), výpečky, kysané zelí, variace knedlíků, jitrnicový a jelitový prejt, zelí, brambor, řízečky, bramborový salát, panenka ve slaninovém kabátku, krkovice, pepřová, zabijačková polévka. Vše za 600 Kč/osoba.
Vojenská tématika - vojenské muzeum Králíky, Králické pevnostní oblasti s průvodcem (200 Kč/os).rezervace novinky e-mailem facebook instagram