Pro zajištění bezpečného provozu a zdravého prostředí žádáme hosty o dodržování tohoto návštěvního řádu.

Do prostoru wellness návštěvník vstupuje na základě zaplacené služby. Před samotným vstupem uloží svoji obuv do botníku, dále vstupuje na boso či v přezůvkách k tomu určeným.
V prostorách wellness je zakázáno konzumovat alkoholické nápoje a jakékoliv potraviny. Je zakázáno skákat do bazénu, běhat.
Při odchodu z wellness klient odloží použité prádlo (prostěradlo, osušku, ručník) do prádelního koše, který je umístěn u vstupních dveří.
Whirlpool si návštěvník ovládá přilehlými tlačítky ke spuštění trysek.
Masáže a saunu je možné objednat u obsluhy restaurace či recepce.

1. Vstup do prostor wellness je hostům povolen vždy po domluvě s pracovníkem recepce. Provozní doba wellness je každý den od 12:00 do 22:00 hod. Změna provozní doby je vyhrazena provozovatelem.
Prostory wellness jsou z důvodu bezpečnosti monitorovány.

2. Dětem do 1 roku pobyt ve wellness NEDOPORUČUJEME. Děti do 3 let mohou do bazénů pouze v plavečkách s přiléhavou gumičkou kolem nohou. Dětem od 10 do 15 let je povolen pouze v doprovodu osob starších 18 let.

3. Před vstupem do wellness je nutné se důkladně osprchovat v šatnách. V letních měsících, kdy je otevřena terasa, je možné využít i venkovní sprchu. Do prostor wellness host vstupuje na boso či v přezůvkách k tomu určeným.

4. Vstup je zakázán osobám:
- po požití alkoholu, v podnapilém stavu a osobám konzumujícím alkoholické nápoje
- trpícím jakoukoliv kožní, vlasovou či infekční chorobou


5. Ve všech prostorech wellness je zakázáno chovat se hlučně, běhat, či jinak ohrožovat bezpečnost a zdraví své a ostatních hostů.

6. Do prostoru wellness doporučujeme vstup bez použití šamponů, tělových mýdel apod., které mohou způsobit zvýšenou tvorbu pěny ve vířivkách.

7. Jakékoliv poškození vybavení wellness je povinen host, který jej způsobil, uhradit provozovateli.

8. V prostorách wellness se hosté pohybují v plavkách, mimo saunovací zónu, kterou využívají bez plavek (obsluha zapůjčí saunovací plachtu).

9. Do prostor wellness není povoleno vnášet jakékoliv skleněné nádoby, lahve či sklenice, konzumovat jakékoliv potraviny. Nápoje si návštěvníci mohou objednat v hotelové restauraci a vzít si je do prostor wellness. Tyto nápoje jsou podávány pouze v plastových kelímcích.

10. Každý host je povinen dodržovat celkovou dobu, na kterou si jednotlivé služby wellness pronajal. Host nese odpovědnost za vzniklé újmy na zdraví svém i ostatních osob.

11. V případě úrazu či jiné náhlé události ohrožující zdraví, návštěvník neprodleně kontaktuje pracovníka wellness, obsluhu restaurace či pracovníka recepce.

10. Žádáme návštěvníky, aby šetřili zařízení, šetřili vodou a energiemi.

V případě porušení návštěvního řádu může být host neprodleně vykázán bez nároku na vrácení vstupného.
Ve wellness centru SPORT Hotelu DM se jedná o veřejný provoz, ve kterém hrozí některá nebezpečí, jako utonutí, uklouznutí na mokrém povrchu nebo zranění. Proto žádáme návštěvníky, aby v zájmu vlastní bezpečnosti dodržovali všechna upozornění, provozní pokyny a běžné zásady slušného chování. Děkujeme.

Případné dotazy Vám rádi zodpoví pracovníci wellness, restaurace či recepce.

PřílohaVelikost
PDF icon navstevni_rad_wellness.pdf198.67 KB


rezervace novinky e-mailem facebook instagram