Rádi bychom Vám nabídli zázemí našeho hotelu pro uspořádání různých školních pobytových akcí. Náš provoz je celoroční, takže je možné kapacity využívat pro kurzy pořádané během jara, léta, podzimu i zimy (škola v přírodě, environmentální kurzy, lyžařské kurzy, školní výlety aj.). Často hostíme i pobyty samotných zaměstnanců škol (možnost proplacení prostřednictvím FKSP).

Nabízíme až 90 míst v hlavní budově hotelu (dle potřeby je možné kapacity dále doplnit ubytováním v okolních budovách/apartmánových domech). Každý pokoj má své vlastní sociální zařízení.
V rámci stravování poskytujeme kompletní služby dle zájmu a potřeb kurzu (plná penze, polopenze, svačinky s sebou, celodenní pitný režim).
K případným přednáškám slouží náš multifunkční sál s AV technikou.
V rámci doprovodných aktivit je možné využít hotelový bazén/vířivku, cvičební sál a hernu (stolní tenis, stolní fotbálek).

V rámci početných školních akcí máme speciální ceníky zasílané individuálně na základě poptávek od škol (snížené sazby pro žáky, studenty, pedagogy). Ceny pobytů se pohybují od 790 Kč/lůžko/noc (dle zvoleného období, stravování a předpokládaného počtu účastníků).

V případě zájmu můžete zaslat poptávku na adresu recepce@sporthoteldm.cz nebo zavolat na níže uvedená čísla. Rádi Vám doplníme potřebné informace.
--
Sport hotel Dolní Morava
+420 602 785 999
www.sporthoteldm.czrezervace novinky e-mailem facebook instagram